top of page

Koncert Marie Tilšarové 10. února 2023

Termín: pátek 10. 2. 2023, čas: 18.00 - 20.00 hod.


Vstupné dobrovolné/doporučené 300,- Kč


Místo: velký sál Anahata jóga

Most, Business centrum 2975/108, Tř. Budovatelů

6. poschodí


Rezervace místa: tel. 602421285Marie je autentická písničkářka. Její písně vznikají na základě vlastních prožitků – co žije zpívá, co zpívá žije. Doprovodnou kapelu & Kdo Jsme My aktuálně tvoří Pavel Tilšar (perkuse, basa, zpěv) a Martin Penič (flétny, saxofony, zpěv). Její písně vás vtáhnou, neb jsou ze života, dotýkají se míst i témat, která jsou nám všem společná. Jsou velmi lidské, moudře hluboké a někdy taky vtipné.


První album PUSŤ TO PO VODĚ, vydané v květnu 2021, má nádherné ohlasy. Písně na něm pomáhají posluchačům najít klid a radost v životě. I když se žánrem pohybují mezi folkem a popem, lidé je nazývají terapeutickými. Druhé album DOMŮ vyšlo v srpnu 2022 a pyšní se podobnými ohlasy. Obsahově navazuje na album první a tvoří tak spolu ucelený komplet.


Více informací a ukázky tvorby najdete na výše uvedeném odkazu.

„Její písničky hladí, jsou lidské, krásné, jdou pod hladinu a zároveň srší moudrostí, přítomností i živoucí radostí…“ Velmi úspěšné jsou také komponované pořady, kam si Marie zve „nehudební“ hosty. Večerů plných hudby, mluveného slova a smíchu se v Divadle Kampa zúčastnili spisovatelka Veronika Hurdová, kvantový fyzik Jan Rak a herečka a imrovizátorka Simona Babčáková. Připravuje se večer s labužnicí života Vendy Šmídke Kociánovou (30. 1. 2023).


https://www.youtube.com/watch?v=RKPmSSHJ06M Když svítí Souhvězdí Žen

128 views0 comments

Comments


bottom of page