top of page
  • Writer's pictureANAHATA JÓGA

Základní kurz Mohendžodáro

Updated: Aug 28, 2021

Základní kurz Mohendžodáro

naučte se kompletní základy Tantra jógy pro ženy


Cvičení, které muž nesmí vidět.

Tanec, který muž musí vidět.


Přijď okusit starodávný tantrický rituál – zkrášlující a omlazující cvičení, které ženám dodá krásu, svěžest a šťavnatost, prohloubí Tvou intimitu a vědomou pozornost sama sobě.


Ochutnávky: 15. 9. a 29. 9. 2020 od 18:15, cena 50 Kč


Kurz: od 6. 10. 2020 až 26. 1. 2021 od 18 :15 (celkem 16 setkání, každé min. 1,5 hodiny)


Cena kurzu: 3.888Kč


Platba hotově při ochutnávce a první hodině, nebo na bankovní účet: 2801749678/2010 (do poznámky: kurz 092021, jméno a příjmení).


Adresa: malý sál – Anahata jóga, Báňské stavby, Most


Lektorka: Michaela Šmejkalová, kontakt a přihlášky: misa@atreia.cz www.atreia.cz


TÉMATA KURZU

4 asány Mateřského okruhu Léčení ženského zdraví

Práce s čakrami Meditace: Osho Kundalini, Nadabrahma Meditation, Kundalini Classic, Gajátrí a další


MATEŘSKÝ OKRUH

Naučíte se první čtyři ásany rituálu Mohendžodáro:

1) Příběh ženství – podpora vnitřní ženy 2) Vnitřní zrak – podpora intuice 3) Pohled do vesmíru – podpora kreativity 4) Šťavnatá Jóni – podpora sexuality


LÉČENÍ ŽENSKÉHO ZDRAVÍ

Cvičení Mohendžodáro má pozitivní účinky na ženské zdraví a působí jako účinná prevence zdravotních problémů: prokrvení a posílení svalů pánevního dna pravidelným cvičením pomáhá při léčení a odstraňování ženských problémů, zharmonizování hormonálního systému, posiluje ženské tělo a jeho schopnost počít dítě, pomáhá při přechodu, atp.


Témata: Komunikace s vnitřní ženou, Ponoření do hloubky duše, Naladění na sebe, Práce s ženskou pánevní energií, Rozvádění energie z pánve do celého těla, Porozumění aspektům ženy, Posílení pánevního dna, Zkvalitnění milování, Laskavé masáže, Objevení meditace.


PRÁCE S ČAKRAMI

Čakry jsou energetická centra, která spojují tělo a psychiku člověka. Komunikují s tělem prostřednictvím hormonálního systému a s ženskou psychikou pomocí jemnohmotného těla a energetického pole kolem a uvnitř ženského těla. Na kurzu můžete zažít některé z těchto technik: meditace dýchání do čaker, meditace zpívání do čaker, cvičení a meditace v čakrách, apod.


CO MI KURZ PŘINESE?

Vše, co se naučíte, můžete okamžitě použít doma ke zlepšení vlastního zdraví, ke zmírnění zdravotních potíží, ke zkvalitnění milostného života. Z kurzu si kromě nových zážitků odvezete skripta, která vás při domácí terapii povedou.

111 views0 comments

Comments


bottom of page