top of page

Vánoční voňavá a pohodová jóga

Přijměte pozvání na dobročinnou akci, která se bude konat v neděli 11. prosince 2022 od 16.00 hod do 18.30 hod. v našem jógovém studiu Anahata jóga. Přijďte se naladit na klidné Vánoce a zároveň udělat dobrý skutek.

Celým pozdním odpolednem vás bude provázet Zdeňka Struhovská, Michaela Kasalová a Mariana Nikolová. Voňavé olejíčky bude míchat Andrea Isabella Šefčíková. Celá lekce bude v duchu pohody a klidu. A určitě bude i legrace. Společně si zazpíváme mantru LOKAH SAMASTAH SUKHINO BHAVANTU/Nechť jsou všechny živé bytosti volné a šťastné.

Setkání zakončíme ochutnávkou dobrůtek, které pro vás připravíme. A šálek čaje je u nás samozřejmostí. Na lekci se můžete přihlásit přes rezervační systém.

Cena: 350,- Kč Platba může proběhnout převodem na účet po rezervaci v systému, kdy vám bude vygenerován VS nebo hotově na místě.

Přispět můžete i v případě, pokud se nebudete moci našeho jógového vánočního setkání zúčastnit, a to: - přihlášením se na lekci, kterou zaplatíte a napíšete nám jednoduchý vzkaz, že přispíváte, ale nepřijdete - jakoukoliv jinou částkou hotově v našem jógovém studiu, když právě probíhají lekce jógy - zasláním jakékoliv částky na účet: 2401738208/2010 a do poznámky napište: nadace Veroniky Kašákové V případě dotazů použijte tel. 602421285 Zdeňka nebo e-mail: info@anahatajoga.cz. Těšíme se na vás.
29 views0 comments

Komentáře


bottom of page