top of page

Promítání filmu Moudrost traumatu

Updated: Nov 17, 2022


Zvu vás na promítání filmu „MOUDROST TRAUMATU“.


Moc děkuji za možnost promítat dokumentární film Moudrost traumatu, který mě jako člověka i jako terapeuta významně posunul ve vidění nejen fenoménu zvaném TRAUMA, ale především ve vidění a pochopení sebe sama.

Udělejte si v předvánočním čase volný páteční večer a přijďte 16.12.2022 v 18:00 do jógového studia ANAHATA shlédnou tento film.

Díky tomuto filmu máme možnost seznámit se (i širokou veřejnost) s podstatou slova trauma. Co to TRAUMA vlastně je, jak se projevuje a jak trauma ovlivňuje naše životy.

Jak ovlivňuje náš každodenní život. Náš způsob rozhodovaní, prožívání, způsob, jakým komunikujeme, výběr partnera, způsob trávení volného času, schopnost odpočívat či schopnost klidně spát nebo se prostě jen radovat z obyčejných dní.

Prostě celý náš život den za dnem.

Toto téma se týká každého z nás více než bychom si mysleli.

Po shlédnutí filmu bude následovat beseda nejen o tématech z filmu, ale i tom, jak tato témata řešit. Jak pomoci sobě i druhým. Zeptat se můžete na vše co vás zajímá.

Večerem vás provedu já Andrea Isabella Šefčíková.

Jsem terapeut lidské duše i těla, ale především jsem žena, která se díky léčení traumatu dostala ze začarovaného kruhu nemocí, z prožívání bolesti do prožívání radosti a která zasvětila svůj další život studiem lidského chování a prožívání.

Více jak 8 let předávám druhým vše, co jsem na té své cestě poznala a co mi změnilo život. Více o mě najdete na https://zivot-jako-duha.webnode.cz/

Vstupné 180,-

Výtěžek bude použit na náklady pronájmu prostor a zbytek bude zaslán aktérům filmu.


Své místo si prosím rezervujte na andrea.sefcikova@seznam.cz nebo na tel.č. 608924878

Těším se na společný smysluplně strávený čas.


S Láskou

Andrea Isabella Šefčíková155 views0 comments

Comments


bottom of page