top of page
  • Writer's pictureANAHATA JÓGA

Akce z technických důvodů zrušena MYSTICKÉ HOUSLE - KONCERT

Updated: Mar 7, 2019

KONCERT "MYSTICKÉ HOUSLE"

22.03.2019 od 19.00 hod. do 20.30 hod. (Ivo Sedláček & Pavel Sedláček)

Vstupte do jedinečného, ničím neohraničeného hudebního světa, který vás od první chvíle jemně pohltí a naplní svou subtilní krásou a niternými doteky. Do hudebního světa, kde se hudba spontánně rodí a vzniká v každém plynoucím okamžiku, rozechvívá hluboko uvnitř, chvíli je jemná a éterická, chvíli zase strhující a dynamická.


Než se hudba rozezní, možná vás překvapí už samotný pohled na bohatou sestavu jedinečných hudebních nástrojů na pódiu: housle, unikátní housle a violy s 30 strunami, obrovský koncertní monochord, vzácné flétny, strunné nástroje, hang drum a mnoho dalších.

Všechny nástroje pak postupně začínají hrát v pozvolna gradujícím toku hudby, v němž postupně mizí pevná hranice mezi těmi kdo hrají a těmi kdo naslouchají. Hudba plyne v pasážích jemných i virtuózních a zve na cesty a výlety do krajů neznámých a přesto tak důvěrně blízkých...


Ivo Sedláček se svým programem vystoupil s velkým úspěchem na koncertních pódiích českých (včetně koncertního sálu FOK v pražském kostele Šimona a Judy, na festivalu Colours of Ostrava a v mnoha dalších městech a koncertních sálech v ČR) i zahraničních (ve Švýcarsku, Velké Británii, Holandsku, Itálii, Rakousku, Maďarsku, Francii, Irsku, v Izraeli, v Japonsku, v Indii, na Tchaj-wanu a dalších zemích).

Délka koncertu: cca 90 min bez přestávky

Cena: 300 Kč


http://ivosedlacek.com/

69 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page