top of page
  • Writer's pictureANAHATA JÓGA

Meditační koncert v lednu 2019

Updated: Jan 4, 2019


Velice si vážíme toho, že naše pozvání přijal pan František Horváth. Setkání s ním se uskuteční v sobotu 26. 1. 2019  v našem jógovém centru ANAHATA JÓGA. Pan František nás bude provádět NÁDA JÓGOU (jóga zvuku)Čas: 18.00 - 19.30 hod.


Cena: 250,- KčMeditační koncert tibetských zpívajících mís


Koncert tibetských zpívajících mís neboli relaxačně-meditační zvuková seance je určena všem, kteří si chtějí zvuk těchto prastarých nástrojů vychutnat do hloubky. Tóny tibetských zpívajících mís dokážou naší moderním životem přetíženou mysl rychle a příjemně zklidnit, čímž se mysl uvolní, odpočine si a umožní i zbytku těla se zregenerovat. Ať už meditujete pravidelně nebo slovo meditace slyšíte poprvé, může pro vás být setkání se zvukem tibetských mís v mnoha ohledech velice přínosné ba hluboce transformativní.


​Orchestr tibetských zpívajících mís svým majestátným zvukem doplní metrový Gong.


Na začátku koncertu se vám dostane vedené relaxace. Bude to výlet do hlubin našeho nitra a jistě se je na co těšit, bude to Nada joga nejhlubšího kalibru.

Tibetské mísy jsou používány k podpoře hojení, detoxikaci, uvolňování mentálních bloků, navození hluboké relaxace nebo jako meditační pomůcka. ​


Více informací: www.kouzlozvuku.cz

Před rezervací je nutné se zaregistrovat a pak můžete provést rezervaci. Rezervace je platná až po zaplacení koncertu. Platbu je nutné provést nejdéle 3 dny po rezervaci.Rezervaci vám rádi provedeme i na recepci centra a platit můžete v hotovosti.


Místo konání: velký sál ANAHATA JÓGA, Business centrum Most, ul. Budovatelů, 6. patro

e-mail: info@anahatajoga.cz

Co s sebou

Oblečte se, prosím, pohodlně a zmačkatelně.Podložky, deky, boostery, polštářky, cihličky jsou ve studiu k dispozici pro vaše pohodlí. Můžete si však přinést i vlastní.


Před koncertem bude celý den probíhat ještě seminář, na který se můžete hlásit zde225 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page