top of page
  • Writer's pictureANAHATA JÓGA

Akce z technických důvodů zrušena Léčivá síla hudby a meditace - IVO SEDLÁČEK /prožitkový seminář/

Updated: Mar 7, 2019


Datum: 23. 03. 2019

Čas: 10.00 – 17:30 hod

Prožitkový seminář, který vás otevře širokému poli účinků, které mohou mít hudba, zvuky a vibrace na celé vaše tělo a mysl.


Hudba, zvuk a vibrace patří mezi nejléčivější energie vůbec. Terapie hudbou a zvukem má mimořádné účinky na celé tělo i mysl, je příjemná a povznášející a přináší spoustu dalších pozitivních efektů. Je to ideální cesta k celkové harmonizaci těla i mysli, hluboké regeneraci, obnově sil a otevření nového tvůrčího potenciálu.

Během semináře budete moci projít celou řadu technik z oblasti hudební a zvukové terapie, meditace i manter, seznámíte se s desítkami unikátních hudebních nástrojů (na řadu z nich si budete moci i sami zahrát) a zažijete hudbu tak hluboce jako možná ještě nikdy předtím. Seminář vám přinese nejen bezprostřední hluboké prožitky, léčivé a regenerační efekty, ale dá vám i dostatek inspirace pro uplatnění těchto technik ve vaší denní praxi.

Seminář je určen pro nejširší okruh zájemců.


Cena: 1.000 Kč


Rezervovat seminář si můžete zde https://anahatajoga.isportsystem.cz/#activity533  

Platbu je nutné provést do 2 dnů po rezervaci nebo na recepci před každou lekcí jógy.


Telefon: Radka Zelníková 777 28 77 33, e-mail: radka@radostazabava.cz


Upozornění: Před rezervací vstupenky je nutné provést registraci v našem rezervačním systému. Náš rezervační systém, který je určený k objednávání služeb, vám neumožní zakoupit s jednou rezervací více jak 1 vstupenku. Pokud se nechcete registrovat nebo máte zájem o více vstupenek, kontaktujte paní Radku Zelníkovou /viz výše/.


Uzávěrka přihlášek: 15. 3. 2019
56 views0 comments

Comments


bottom of page