top of page

Kurz Jin jógy se Zdeňkou od 6. 1. 2022 vždy ve čtvrtek 17.15 - 18.30 hod.

Jin jóga je velice pomalý styl jógy, kde se jednotlivé ásany drží několik minut /3 - 10/ – v uvolněné poloze za pomoci pomůcek a téměř bez použití síly.

Praktikováním jin jógy se vyrovnává mírné napětí pojivové tkáně těla – šlach, fascií a vazů. Pojivové tkáně není možné natáhnout jako sval a nereagují dobře na krátké namáhání, proto se zařazují dlouhé výdrže vedené dechem. Pravidelnou jinovou praxí si zvýšíte pružnost a pohyblivost kloubů, snížíte hladinu stresu v těle, zlepší se vaše výdrž, zlepší se schopnost meditace a zvýší se váš celkový pocit pohody. Jin jóga je skvělý doplněk k jiným druhům jógy.


Cvičí se převážně na zemi, v bezpečných a stabilních pozicích. To je skvělá cesta, jak ukotvit kosti v kloubech a umožnit jejich hladký pohyb. Jin jóga je výborným prostředkem pro korekci špatného držení těla, ideální pro sportovce a kohokoliv, kdo denně přetěžuje tělo jednostrannými pravidelnými pohyby či pro seniory, kteří bojují s artritidou. Výdrže se dají zkracovat podle pohodlí každého jogína. Vydržet v nehybnosti je výzva pro celé tělo i mysl. Praktikování v tomto stylu je také skvělým způsobem, jak proniknout do světa meditace, zvláště pro aktivní lidi - přestože jsou nehybní, je zde intenzivní síla, která pracuje a která udržuje člověka činného.


KURZ JE VHODNÝ I PRO ÚPLNÉ ZAČÁTEČNÍKY.


Kurz jin jógy začíná ve čtvtek 6. ledna 2022. Scházet se budeme vždy od 17.15 hod. do 18.30 hod.

Cena kurzu: 1820,- Kč

Pokud se přihlásíte na kurz později, proběhlá lekce kurzu se z ceny automaticky odčítá.

Počet lekcí: 13

Konec kurzu: 31. 3. 2022

Do kurzu lze vstoupit kdykoliv.

Je možné docházet na jednotlivé lekce i bez zakoupení celého kurzu. Lekce lze platit jednotlivě z kreditu nebo hotově na recepci studia.

Nejdříve je potřeba vytvořit registraci.

Platba převodem nebo hotově na recepci.


Těším se na vás. Zdeňka

tel. 60242128525 views0 comments

Comments


bottom of page