top of page

Kouzlo zvuku - koncert tibetských mís s Františkem Horváthem na hradě Hněvín

Updated: Aug 23, 2023

V neděli 27. srpna 2023 od 17:30 hod. vás srdečně zveme na oblíbený koncert tibetských mís “Kouzlo zvuku”.


Zvuk tibetských mís čistí naše tělo, má blahodárný vliv na spánek, snižuje stres a zároveň je výborným pomocníkem na cestě k meditaci. Ať už meditujete pravidelně nebo slovo meditace slyšíte poprvé, může pro vás být setkání se zvukem tibetských mís v mnoha ohledech velice přínosné ba hluboce transformativní. Orchestr tibetských mís bude svým zvukem majestátně doplňovat metrový Gong.


Koncertem Vás provede František Horváth, který pracuje se zvukem tibetských zpívajících mís a léčivým potenciálem lidského hlasu od roku 2008. Během svého studia rozsáhlých oblastí vibroakustické terapie měl možnost se učit od takových mistrů jako je Simon Heather, zakladatel britské College of Sound Healing nebo Dr. Lobsang Dhondup Tsang v Institutu tibetské masáže v indickém městě Dharamsala.


Více informací o Františkovi i tibetských mísách, jejich účincích a použití, se dočtete na stránkách https://www.kouzlozvuku.cz/.


Na koncertu se téměř 80 minut leží na zádech, doporučujeme tedy pohodlné oblečení vhodné pro relaxaci, extra deku či podložku kvůli teplu a pohodlí.


Koncert volně navazuje na lekci Iyengar jógy v podání Zdeňky Struhovské ze studia Anahata Jóga: Lekce proběhne v čase 16:00 - 17:00. Cena: 150,- Kč. Na lekci je možné se přihlásit přes rezervační systém studia v případě, že máte kredit nebo můžete platit hotově na místě. Lze platit i QR kódem.


Vstupné na koncert: 250,- /os.

Počet míst je omezen. Rezervace na tel. 606083123 Simona


V případě nepříznivého počasí se lekce jógy i koncert budou konat v prostorách hradu Hněvín.

126 views0 comments

Comments


bottom of page