top of page
  • Writer's pictureANAHATA JÓGA

Jóga s Honzou - kurz

Každé pondělí od 14. září 2020 můžete praktikovat s Honzou Roubíčkem.

Jeho kurz bude začínat v 19.15 hod. a lekce bude dlouhá cca 90 minut.


Své místo si rezervujte zde:

Cena: 1500,- Kč/12 lekcíPár slov o józe a Honzovi:


Skupinové cvičení hatha-jógy plus 5 tibeťanů a cviky na meridiány. Cvičení je zahájeno zahřátím: pozdrav slunce (kratší a delší verze) a ukončeno relaxací a krátkou meditací sledování dechu šamatha.

Všechny techniky, které prezentuji, mám vyzkoušené a považuji je za užitečné, pokud se cvičí po nějakou dobu s jistou pravidelností. Takže podporuji cvičící, aby dělali asány a meditaci a relaxaci také sami ve svém čase. Některé jsou vhodnější pro určitý čas, problémy, se kterým i člověk zápolí, roční období. Vždy se snažím podat krátký výklad a na konci celého kurzu rozdám informační materiál se všemi cviky a jejich indikacemi/účinky. Meditace šamatha je univerzální a je vhodná pro kohokoli a jakékoli podmínky, vnitřní či vnější :) Je to základní technika, která již přinesla mnoha lidem mnoho úlevy a bude mi radostí, když se nám podaří v rámic časových možností totéž.

Podle složení skupinky adaptuji do určité míry obsah. Sejdou-li se např. pouze muži, budeme dělat cviky blahodárné pro muže a také cviky univerzální. Sejdou-li se naopak pouze ženy, jak tomu na kurzech jógy často bývá, budeme dělat cviky související s ženskými problémy a potřebami. Tento kurz chci pojmout jako kurz pro lidi, kteří se s jógou ještě moc nesetkali, a další kurz v listopadu by byl návazný a pokračovací.


Kurzy jógy absolvované, atd.:

Jóga v denním živote - cca 1 rok během VŠ studia

www.jogin.cz - 10 let kurzů jógy a tantry (1-2x týdně) + víkendové kurzy a akce, týdenní meditační kurzy, pobyty v Rumunsku.

Reiki 1.stupeň

Tai-či 6 měsíců kurz v rámci VŠ, Zhuan Čchi-kung víkendový kurz

Buddhismus Diamantové Cesty - 3 roky členem

86 views0 comments

Commentaires


bottom of page