top of page
  • Writer's pictureANAHATA JÓGA

Adventní koncert Tomáše Macha a Hiroko Matsumoto - poprvé v Mostě a poprvé v ANAHATĚ

Updated: Dec 3, 2018

Termín: 7. 12. 2018 od 19.00 hod


Místo: ANAHATA JÓGA, Business centrum, 6. patro, Tř. Budovatelů 2957/108, Most​


Délka koncertu: 2 x 35 min + přestávka

Vánoce se blíží, přípravy jsou v plném proud a vy nevíte, kde vám “hlava” stojí… Klasika, známe to všichni….Přijďte se na chvilku odreagovat a zažít vážně nevážný adventní koncert českého houslisty a skladatele Tomáše Macha a japonské pianistky a zpěvačky Hiroko Matsumoto. Zazní skladby klasických autorů, japonské písně i vlastní kompozice obou interpretů.


U nás žádný smoking ani vysoké podpatky nepotřebujete! Stejně se u nás, jako u vás doma, zouváme :). Koncert se koná na velkém sále jógového centra. Takže doražte v pohodlném oblečení a s sebou si vezměte to, co potřebujete ke svému pohodlí /podložku, polštářek, bačkůrky dle vlastního uvážení, deku/. Ostatním rádi zapůjčíme ty naše, ale jsou v omezeném množství. Kdo nebude chtít sedět na zemi, může využít židličky.

Přijďte si k nám užít nekonvenční kulturu a přivítat Vánoce doslova v klidu a pohodě…. Vstupenky již v prodeji - zde https://anahatajoga.isportsystem.cz/#activity279 nebo na recepci před každou lekcí či kurzem jógy.

Platbu je nutné provést do 2 dnů po rezervaci.

Sál není číslovaný. Místa si najdete podle toho, kde se budete cítit nejlépe.


Cena: 250 Kč


Telefon: Radka Zelníková 777 28 77 33, e-mail: radka@radostazabava.cz


Upozornění: Před rezervací vstupenky je nutné provést registraci v našem rezervačním systému. Náš rezervační systém, který je určený k objednávání služeb, vám neumožní zakoupit s jednou rezervací více jak 1 vstupenku, Tzn., pokud budete chtít např. 5 lístků, musíte provést 5 rezervací. Pokud se nechcete registrovat nebo máte zájem o více vstupenek, kontaktujte paní Radku Zelníkovou /viz výše/.

107 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page